O firmie

REWIR to firma rodzinna działająca na rynku polskim od blisko dwudziestu lat.

Rewir jest producentem, importerem oraz eksporterem przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych, dodatków dla przemysłu spożywczego, a także herbat i bakalii.

Historia firmy sięga 1991 roku, kiedy to powstaje niewielkiej wielkości przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją przypraw na skalę regionu. Po krótkim czasie okazuje się, że przyprawy wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko rynku lokalnego, stąd też w 1993 roku firma powiększa swoją ofertę o mieszanki przypraw (wytwarzane wg. rodzinnej receptury) i bakalie, zaś w roku 1994 wprowadza na rynek herbaty liściaste oraz herbaty czarne expresowe.

W 1996 roku na sugestie rynkowe firma wchodzi w catering czyli oferowanie przypraw, bakalii w opakowaniach 500g, 1kg i wiekszych dla branży HoReCa.

Głównymi odbiorcami naszych produktów cateringowych (przypraw i bakalii) są: gastronomia, sanatoria, wojsko, ciastkarnie, producenci lodów, przetwórnie.

REWIR stale powiększa i urozmaica swą ofertę. Dynamiczny rozwój firmy związany jest z jej kolejnymi inwestycjami. Rok 2007 jest dla firmy kolejnym wyzwaniem, a mianowicie zostaje wprowadzona nowa produkcja herbatek owocowych, ziół w expresie oraz kolejne marki herbat liściastych. Ponadto w 2007 roku oferta firmy zostaje wzbogacona o ocet spirytusowy.

Firma chętnie sponsoruje lokalne imprezy, takie jak:

  • Turnieje piłki siatkowej, plażowej,
  • Coroczne "Dni Ponidzia",
  • Konkurs ekonomiczny (Gimnazjum nr 2 w Pińczowie).

Ponadto wspieramy działalność sanatorium i szpital "Górka" w Busku-Zdroju dla dzieci z różnymi upośledzeniami.

W roku 2006 firma wdrożyła System Zarządzania Jakością oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 9001:2000, ISO 22000:2005.

Firma współpracuje z sieciami handlowymi krajowymi i zagranicznymi.

 

Celem firmy REWIR jest dostarczanie na rynek różnorodnych produktów dostosowanych do zróżnicowanych wymagań klientów przy zapewnieniu obowiązujących wymagań bezpieczeństwa żywności.